v
   
عضویت در سایت |  رمز عبور را فراموش کردم
EN | FA
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > درباره ما
   

شرکت تولید داروهای دامی ایران به عنوان اولین تولید کننده انحصاری داروهای دامپزشکی در سال 1360 در محلی به مساحت 12000 متر مربع وزیر بنایی حدود 7500 مترمربع با هدف تولید داروهای دام، طیور وزنبور عسل در شهرک صنعنتی حاجی آباد در استان سمنان تاسیس گردیده و هر ساله بر فعالیت های تولیدی خود از لحاظ کمی وکیفی افزوده است. این شرکت در حال حاضر تولید کننده حدود 60قلم دارو شامل انواع ضد انگل ها،آنتی بیوتیک ها،ضد کوکسیدیوزها وویتامین ها در اشکال مختلف قرص،بلوس،محلول خوراکی،سوسپانسیون وپمادپستانی می باشد ودر خطوط تولیدی خود از بهترین ماشین آلات اروپایی برای ساخت وبسته بندی استفاده می نماید.

این شرکت دارای آزمایشگاههای تخصصی میکروبی وشیمی جهت کنترل موادموثره وجانبی ومحصولات تولیدی می باشد که به جدیدترین دستگاهها ولوازم پیشرفته تشخیص وآنالیز مواد مجهز است و می تواند بعنوان یکی از آزمایشگاههای مرجع به حساب آید.

-از آنجاییکه R&D تاثیر چشم گیری بر نواوری،بهروری،کیفیت سطح استانداردزندگی ،سهم بازار وافزایش توان رقابتی سازمان ها دارد از اینرو تیم تحقیق وتوسعه داروهای دامی ایران با استفاده از دانش و تجربه پرسنل متخصص وکارآمد در عرصه داروسازی،آزمایشگاهی و همچنین با بهره گیری از اساتید دانشگاهی برجسته ،تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی ،فن آوری هاو دانش های نوین و منابع علمی معتبر روز دنیا تمامی سعی خود را در تولید محصولات ایمن،موثر وبا کیفیت ،مطابق با استانداردهای بین المللی GMP و معیارهای فارماکوپه جهت استفاده مصرف کنندگان و در راستای ارتقا سطح سلامکت جامعه به کار بسته است.

برخی از فعالیت های این بخش عبارتنداز:

1.طراحی فرمولاسیون داروهای جدید وبهینه سازی فرمولاسیون داروهای قدیمی تر

2.تهیه بچ های آزمایشگاهی و صنعتی وانجام آزمایشات مختلف و آنالیزهای مربوطه مطابق بافارماکوپه های معتبر دنیا ومعتبرسازی روش ها در صورتIN  HOUSE       بودن آنها، مطالعات پایداری و..

3.استفاده از فن آوری ها وراه کارهای نوین در تولید جهت حفظ وارتقامستمر کیفیت محصولات تولیدی

4.تعامل نزدیک با بخش های فروش و بازاریابی، تولید، تضمین و کنترل کیفیت

5.تولید دارو های جدید و موثر با تکیه بر آخرین مطالعات و تحقیقات روز دنیا

محصولات شرکت توسط شرکت های پخش استانی در تمام نقاط کشور تحت نظر سازمان دامپزشکی کل کشور توزیع می گردد ودارای بازار  بسیار مناسب صادراتی در کشورهای همسایه وبعضا آفریقایی نیز می باشد.

  امید است با یاری خداوند متعال وبا فعالیت و تلاش کارکنان شرکت، سازمان دامپزشکی ودامپزشکان، دامداران و مرغداران گرامی و کسب نظرات و انتقادات آنان بتوانیم ضمن ارائه محصولات بهتر، جدیدترین داروهای عرضه شده در سطح جهانی را نیز برای رفع نیاز های دارویی دامپزشکی و رشد اقتصادی کشورمان تولید نماییم.تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت تولید داروهای دامی ایران می باشد